Dárkový poukaz do erotického masážního salonu!

Dárkový poukaz na erotickou masáž je perfektním dárkem!

Chcete originální dárek k narozeninám, na rozlučku se svobodou, k výročí či jako omluvu? Poukaz na erotickou masáž je dárek, na který se nezapomíná! A vy ho můžete zakoupit i na poslední chvíli a vytisknout doma.

Zvolit můžete kteroukoliv masáž včetně variant s dvěma masérkami pro maximální potěšení obdarovaného. Erotická masáž je úžasným dárkem, který pomůže utéct z každodenní hektické rutiny a stresu. Nádherná masérka, kterou si obdarovaný sám vybere, jemně vetře teplý přírodní olej do těla a pomocí vzrušujících technik, které mohou zahrnovat i tělo na tělo, zajistí neuvěřitelně erotický zážitek. Hluboká relaxace v kombinaci s přílivy vzrušení je zakončená masáží intimních partií. Masáže se odehrávají v našem designovém salonu v krásných místnostech v naprostém soukromí, s příjemnou hudbou a vonnými svíčkami.

Náš tip: Pro dokonalé překvapení doporučujeme objednat sympatický hotel a naši službu escort erotické masáže, kdy masérka přijde za obdarovaným do jakéhokoliv pražského hotelu. Ideální dárek pro rozlučku se svobodou!

Výhody poukazu na erotickou masáž:

  • Je originálním dárkem
  • V ceně je taxi po Praze
  • Výběr masérky je na obdarovaném
  • V ceně neomezený počet orgasmů
  • Lze ho koupit na poslední chvíli

Jak probíhá objednání dárkového poukazu?

  1. Telefonicky či formou SMS na čísle +420 774 593 651
  2. Napište nám přes Viber, WhatsApp nebo Telegram +420 774 593 651
  3. Při online chatu v pravém dolním rohu na našich webových stránkách
  4. Prostřednictvím rezervačního formuláře vpravo nahoře

Poukaz si poté můžete vyzvednout u nás osobně či si ho nechat zaslat na e-mail po předchozí úhradě na bankovní účet. Z e-mailu si poukaz snadno vytisknete, aniž byste museli vyjít z domova. Efektivní a rychlé řešení dárku!

Secret Room