No results found.
FAQ12

 
Stačí zvolit jeden z pěti možných způsobů:

    1. Telefonicky či přes SMS na čísle ‬
    2. Napište nám přes Viber, WhatsApp nebo Telegram +420 774 593 651‬
    3. Využijte online chat - v pravém dolním rohu na našich webových stránkách
    4. Prostřednictvím rezervačního formuláře
    5. Osobně v salónu

Není, můžete přijít i bez objednání. Rezervaci dopředu však doporučujeme. V případě využití akce Happy Hours je rezervace nutná alespoň 30 minut dopředu.

Ano. Na našich stránkách naleznete fotky každé dívky z našeho týmu. Všechny fotky jsou pravé a reálné. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce. Pokud se nemůžete rozhodnout, můžete také přijet do salonu a vybrat si dívku osobně.

Ano. Kromě individuálních erotických masáží nabízíme také párovou masáž, která je ideálním dárkem pro partnery a partnerky pro doplnění erotického náboje a prožití nového erotického dobrodružství.

Samozřejmě. V našem salonu je soukromí našich klientů na prvním místě.

Všechny fotografie našich masérek jsou 100% reálné a jsou stejně krásné jako na fotografiích.

Není, můžete přijít i bez objednání. Rezervaci dopředu však doporučujeme. V případě využití akce Happy Hours je rezervace nutná alespoň 30 minut dopředu.

Ano, kromě českých korun můžete platit eury a dolary, v ceníku naleznete ceny vždy ve třech měnách.

Ano, po celou dobu masáže jsou masérky zcela nahé.

Ceny za masáže jsou pevné, využít však můžete akce Happy Hours, která nabízí masáže v časovém rozmezí od 9:00 do 13:00 s 10% slevou. Žádná jiná sleva není možná.

Nikoliv. Poskytování sexuálních služeb není v našem salonu dovoleno, a to ani za příplatek. Místo sexuálního styku si však můžete užít masáž intimních partií včetně neomezeného počtu vyvrcholení. Sex si můžete užít s kýmkoliv, ale profesionální masáž intimních partií se silným erotickým nábojem s neomezeným počtem orgasmů jenom u nás.