No results found.
FAQ9

Stačí zvolit jeden z pěti možných způsobů:

 • Telefonicky či přes SMS na čísle +420 774 593 651
 • Napište nám přes Viber, WhatsApp nebo Telegram +420 774 593 651
 • Využijte online chat - v pravém dolním rohu na našich webových stránkách
 • Prostřednictvím rezervačního formuláře
 • Osobně v salónu
 • Není, můžete přijít i bez objednání. Rezervaci dopředu však doporučujeme. V případě využití akce Happy Hours je rezervace nutná alespoň 30 minut dopředu.

  Ano. Na našich stránkách naleznete fotky každé dívky z našeho týmu. Všechny fotky jsou pravé a reálné. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce. Pokud se nemůžete rozhodnout, můžete také přijet do salonu a vybrat si dívku osobně.

  Není, můžete přijít i bez objednání. Rezervaci dopředu však doporučujeme. V případě využití akce Happy Hours je rezervace nutná alespoň 30 minut dopředu.

  Ano, kromě českých korun můžete platit eury a dolary, v ceníku naleznete ceny vždy ve třech měnách.

  Ano, po celou dobu masáže jsou masérky zcela nahé.

  Ceny za masáže jsou pevné, využít však můžete akce Happy Hours, která nabízí masáže v časovém rozmezí od 9:00 do 13:00 s 10% slevou. Žádná jiná sleva není možná.

  Nikoliv. Poskytování sexuálních služeb není v našem salonu dovoleno, a to ani za příplatek. Místo sexuálního styku si však můžete užít masáž intimních partií včetně neomezeného počtu vyvrcholení. Sex si můžete užít s kýmkoliv, ale profesionální masáž intimních partií se silným erotickým nábojem s neomezeným počtem orgasmů jenom u nás.

  Secret Room