ZÍSKEJTE 10% SLEVU KAŽDÝ DEN od 9:00 do 22:00!

ZÍSKEJTE 10% SLEVU KAŽDÝ DEN od 9:00 do 22:00!

Udělejte si v práci volno a rozmazlete se úžasným dopolednem v rukou sexy masérky.

Více info
Nejlepší masáž těla v Praze!

Nejlepší masáž těla v Praze!

60 min - 2000 Kč

OBJEDNEJTE SI HNED!
O NÁS

Praha nabízí nejen historické památky ale i smyslné erotické masáže, tzv. tantrické masáže. Úžasná relaxace v podobě masáže s erotickou smyslností a nahou sexy masérkou je investicí do vaší pohody. Náš salon nabízí široký výběr erotických masáží, které jsou dostupné nonstop. V ceně je kromě samotné masáže, taxi služba po Praze, výběr masérky podle vašich preferencí, sprcha s masérkou, nezapomenutelná erotická masáž a neomezený počet orgasmů. Prohlédněte si fotky našich nádherných masérek a zvolte masáž podle vašich představ, erotické dobrodružství v podobě vzrušující masáže může začít!

Výběr nejoblíbenějších masáží:

 • Klasická erotická masáž
  Erotická masáž celého těla, teplým olejem s krásnou a vzrušující masérkou.
 • Masáž tělo na tělo
  Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které masérka pomalu klouže vlastním tělem po vašem těle, kde též zapojuje i své intimní partie.
 • Pussycat masáž
  Chcete vyzkoušet všechno najednou a o nic nepřijít? Tak tento mix všech masáži, je právě pro Vás.  Celotělová masáž, během které se můžete dotýkat a líbat tělo masérky včetně intimních partií.
 • Erotic mix masáž
  Mix klasické erotické masáže, masáže těla na tělo a masáže varlat a penisu, ideální kombinace pro experimenty. Pozor, tady je jeden rozdíl od pussycat masáže - není zde dovoleno masérku líbat, přesto patří k tomu nejlepšímu co nabízíme.
 • Lingam masáž
  Po celou dobu masáže se masérka bude věnovat vašemu penisu a varlatům, vy si zase budete moci užít neomezený počet orgasmů. Neomezený počet orgasmů je součásti všech masáži, které nabízíme.
 • Nuru masáž
  Erotická masáž celého těla speciálním nuru gelem, klouzavou masáž spolu se speciálními japonskými technikami si zamilujete.
 • Masáž pro páry
  Erotická masáž pro vás a vašeho partnera či partnerku současně. Ideální pro osvěžení vztahu s naší sexy masérkou!
 • Lesbická show masáž
  Masáž prováděná dvěma profesionálními masérkami včetně show je snem každého muže. Dvě krásné ženy pečující o vaše blaho - neváhejte vyzkoušet, opravdu se máte na co těšit.
 • Masáž na hotelu (escort)
  Erotická masáž v pohodlí a anonymitě Pražského hotelu nebo apartmánů. Masérka vám dopřeje kombinaci vzrušujících technik erotické masáže. Taxi je zahrnuto v ceně, nemáte žádné náklady navíc.

Vítejte v erotickém světě vzrušujících masáží, které jsou k dispozici 24/7!

Secret Room